O projektu svetovaliga.cz

O projektu svetovaliga.cz  - O projektu svetovaliga.cz

SvetovaLiga je online magazín, který píše o událostech a novinkách v jednom z nejoblíbenějších světových sportů: Volejbale. Přinášíme vám spoustu informací. Pojďme se podívat, co vše na našem magazínu najdete.

1. Informace o volejbalových ligách.

Které ligy jsou nejlepší v Evropě, či na celém světě? Máme pro vás několik článků, ve kterých srovnáváme nejlepší ligy podle úspěchů v tamějších i mezinárodních soutěžích. Najdete zde i top týmy těchto lig a samozřejmě také hlavní hvězdné hráče, které rozhodně stojí za to sledovat.

2. Rozhovory s hráči

Jaké jsou začátky volejbalového hráče? Kde se takzvaně “láme chleba” v tom, zda se hráč rozhodne pro kariéru profesionálního hráče volejbalu, či půjde jinou cestou. Jaký je rozdíl mezi mládežnickým a dospělým volejbalem? A co Česko vs. zahraničí? Na to vše a mnohem více se ptáme v rozhovorech s aktivními i vysloužilými volejbalisty.

3. Informace o tuzemském volejbalu

Volejbal je mezi amatéry druhý nejoblíbenější sport k provozování. Mnoho lidí tak sleduje nejen nejúspěšnější české volejbalové ligy a týmy, ale i ty z nižších lig. Dokonce se v Česku odehrává pravidelná Amatérská Volejbalová Liga, kde se desítky amatérských týmů v největších českých městech pravidelně utkává v nelítostném boji o postup do vyšších amatérských soutěží.

Volejbal je prostě v Česku velmi sledovaný sport a my vám o něm přinášíme ty nejpodstatnější informace.